Laikā, kad Latviju ieskaus sniega kupenas un miera sajūta sirdī, laikā, kad ģimene un draugi sanāks kopā, lai priecātos par dotajām un sapņotu par nākotnes iespējām, laikā, kad visapkārt skanēs baznīcu zvani un patiesi varēs sajust savējo tuvuma sajūtu, kamerkoris „Tonika” sadarbībā ar vairākiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem- Goran Goru, Zani Goiževsku, Līgu Riekstiņu, Mārtiņu Miļevski, Gunti Cimiņu un vēl citiem māksliniekiem, vienosies kopīgos koncertos, lai sagaidītu gada sirsnīgākos svētkus – Ziemassvētkus.

23.decembrī, pašā svētku novakarē, plkst. 18.00 klausītāji aicināti uz otro „Kaut ko klusiņām, klusiņām” koncertu Rīgas Lutera Evaņģēliski luteriskajā (Torņakalna) baznīcā. Abu koncertu norises vietas nepavisam nav izvēlētas nejauši- katra baznīca savā Daugavas krastā- lai ikvienam Rīgas un tās apkārtnes iedzīvotājam būtu iespēja atnākt un sajust patiesu Ziemassvētku burvības sajūtu.

Kamerkoris „Tonika” ar savu koncertprogrammu dažādību un tajā pašā laikā sirsnīgumu vienmēr spēj pārsteigt savus klausītājus, šie koncerti nebūs izņēmumi. Koncertā skanēs gan Ērika Ešenvalda pazīstamas melodijas, gan Mārtiņa Freimaņa dziesmas, kā arī dziesmas no Daces Geidmanes cikla „Eņģeļa pieskāriens”, koncerta viesmākslinieka Gunta Cimiņa kompozīcijas un vēl citas, ikvienai gaumei tīkamas, melodijas, kas sasildīs ikviena klausītāja sirdi. Koncerta koncepcija radusies iedvesmojoties no Ojāra Vācieša dzejas, kas pavadīs un iedvesmos koncerta klausītājus visa vakara garumā.

Sadarbība ar dziedātāju Goran Goru kamerkorim „Tonika” aizsākās pavisam nesen, taču viņa dziesmas kora rindās vienmēr ir bijušas ļoti iecienītas. Koncertā skanēs arī paša Goran Gora oriģinālskaņdarbi- „Iemidzināta dziesma”, „Putns” un „Mosties”, kā arī, pēc īpaša koncerta mākslinieciskās vadītājas un kamerkora „Tonika” diriģentes Ingas Cimiņas lūguma, Goran Gora sarakstījis mūziku Ojāra Vācieša dzejolim ”Tu guli manās rokās”, kas būs dzirdams, kā pirmatskaņojums,  arī šajos koncertos.

Koncerts spēs vienot kā tuvākas, tā tālākas sirdis, tāpēc iesakām to nelaist garām miera un svētku sajūtas meklētājiem, kā arī ikvienam, kurš vēlas aizmirst ikdienas steigu un mazliet ievilkt elpu- tā klusiņām, klusiņām.

Biļetes biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv