Tonikas 45. gadu jubilejas noslēguma koncerts „Gaiša mana dziesma dega”

Kas iet bez kājām un nenāk atpakaļ? LAIKS.
Laiks, kas plūst. Laiks, kas veido pasaules kārtību, ritumu.
Laiks, kas piepildīts domām, darbiem, sajūtām.
Šodien – svētku laiks, ķiršu un pieneņu ziedēšanas laiks, saules un prieka laiks, dvēseles dziedāšanas un sirds laiks. TONIKAS laiks. Laiks, kad izsveram padarīto un raugāmies uz priekšu.

Nemainīga ir TONIKAS brīnuma radīšanas tradīcija, radošums, izaugsme, kas atspoguļojas pēdējā desmitgadē radītajās koncertprogrammās:
„Toreiz un tagad”, „Saules meitas sagšas raksta”, „Es atnācu uguntiņu”, „Par lapu”, „Pasaka par atgriešanos”, „Venite omnes”, „Hodie Christus natus est”, „Pilsētā ceRīgā”, „Sirds mājupceļš”, „Ziemas ceļš”, „Velkam svētkus kalniņā”, „Tā kā dūnas no eņģeļa spārna”, „Ar naktstauriņiem ieskrien mīlestība logā”, „Kas ir manas mājas”, „Kaut ko klusiņām , klusiņām”, „Mežģīnes un samts”, „Pašiem savi dziesmu svētki”, „Eņģeļa pieskāriens”, „Nāc uz manām trepēm spēlēties”, „Ar Bimini sajūtu sirdī”, „Nē, dvēsele mana neizputēs”, „Dzīve kā kino” I (latviešu kinofilmu mūzika), „Dzīve kā kino” II (pasaules kino mūzika), „Vējam ceļu daudz”, „Ir spožums kāds tuvāks”, „Es tevi ļoti gaidīšu”, „Ceļojumi”, „Vēstulēs man tevi jāsameklē”, „Apex cordis”, „Šonakt savas durvis neaizver” un šodien „Gaiša mana dziesma dega”, „Veca mīlestība nerūs”. Koncerta pirmajā daļā skanēs latviešu tautasdziesmas un latviešu komponistu orģināldziesmas. Dziedājuma skanējumu kuplinās arī „Tonikas” bijušās dziedātājas. Koncerta otrajā daļā „Tonikai” pievienosies izcilais pianists Mārtiņš Zilberts, basģitārists Valters Sprūdžs, pie sitamajiem instrumentiem grupas „Laime pilnīga” bundzinieks Elvijs Mamedovs. Redzēsiet mīļākās dziesmas no pēdējo gadu programmām, kā arī vērosiet koristes raitā dejas solī, šoreiz deju pasniedzējas lomā Ilze Cimiņa.

Un tam visam līdzās neizsīkstoša dziesmas mīlestība un satikšanās prieks.