Nometnes hronika. 3. diena

1. augusts, pirmdiena

Pāršķirot jaunu lapu kalendārā, mūsu nometnes dalībniekus sagaida aktīvs mēneša iesākums… Veiklība un izturība jāņem talkā ikvienam, jo pienākusi sporta diena! Sporta spēļu rīkotāji bija parūpējušies par vispusīgiem pārbaudījumiem, un, kā jau īstā mākslinieku nometnē, bija svarīga ne tikai fiziskā sagatavotība, bet arī veikls dejas solis un bagāts dziesmu pūrs. Dziedāšana tika atzīta par labu metodi arī līdzsvara uzdevumā, kur komanda varēja saliedēties, ilgstoši stāvot uz kreisās kājas ciešā satvērienā (šajā disciplīnā nepārspējama bija mūsu mākslas skolotāja Rita – viņai piešķīrām oficiālu diplomu par visaugstāk pacelto kāju! J ). Izrādījās, ka Valdemārpils vidusskolas basketbola groza labvēlību iekarot nebija nemaz tik viegli, bet tautas bumbas spēles mākslai gan atdevāmies no visas sirds, atklājot arī vairākus spilgti talantīgus spēlētājus! Grandiozākais pārbaudījums bija lielā stafete, kurā jāspēj aši iejusties arvien jaunos uzdevumos, mācoties sajust blakus savus komandas biedrus. Diemžēl neiztikām arī bez dažām traumām, tomēr topošā mediķe Ilze Cimiņa tās dziedināja ļoti gādīgi un profesionāli.

Varbūt uzvaras kodu iespējams ierakstīt jau komandas nosaukumā? Spriediet paši – nometnes sporta spēlēs I vietas godu ieguva komanda „Mūsu kedas ir ātrākas par tavām”!

Atliek vien novēlēt, lai cīņas spars, veiksme un izturība mūs pavada arī pretī mūsu skaistajam mērķim – sestdienas koncertam!

Nometnes hroniste – Evija Klūģe