Mana Tonika

Ko TONIKA nozīmē mūsu dziedātājām?

Alise Sņegireva:

Tonika man ir vēl viena iespēja būt daļai no mūzikas, iespēja atkal praktiski mīlēt mūziku, ne tikai teorētiski. 😉

Andra Muceniece:

Tonika ir manas mājas – tā ir vieta, kur jūtos piederīga, saprasta un gaidīta. Vieta, kur dzimst draudzība – ar dziesmu un ar dzīvi.

Mūzika ir dvēseles dziedinātāja un dzīves skolotāja, tādēļ ikviens, kurš ir dziedājis Tonikā ir ļoti bagāts…

Anna Stepena:

Man Tonika nav tikai hobijs, man Tonika ir dzīvesveids. Es atnāku uz mēģinājumu, atbrīvojos, dziedinos, relaksējos, uzlādējos. Tonika man ir kā otra ģimene. Mēs kopā smagi strādājam, atpūšamies, priecājamies, svinam un beigās baudām panākumus. Šeit jūtos kā mājās. Tonika man piedāvā radīt, izjust un izdzīvot stāstus, ko nebaudītu cituviet.

Paldies, dāmas!

Santa Vancāne:

Tonika- vieta, kur var iegūt vislielāko dzīves pieredzi, kur var aprunāties ar visgudrākajiem un radošākajiem cilvēkiem, kā arī iegūt brīnišķīgi trakus draugus.
Tās ir manas otrās mājas, dažreiz pirmās. 🙂

Elīza Bērziņa:

“Tonika” ir kā otrā ģimene, otrās mājas.
Ir sajūta, ka uz mēģinājumiem neiet tikai dziedāt, mēģinājumi vienmēr ir pilni ar pozitīvām emocijām, aktivitātēm, smiekliemBraucieni un nometnes arī ir fantastiski piedzīvojumi, vienmēr ir interesanti un radoši. Un, runājot par radošumu – bez tā nu Tonikā neiztikt! J Tonika ir arī ideāla vieta, kur radošumu attīstīt. “Tonika” ir kā otrā ģimene, otrās mājas.

Ilze Millere:

Manuprāt, Tonika ir ļoti īpašs koris. Tajā valda neaprakstāms siltums un sirsnība, ko varētu nosaukt par māju sajūtu. Tonikā es jūtos kā ģimenē pie savējiem. Šajā korī var apgūt ne tikai mūziku, bet arī daudz ko dzīvei. Tonikā nekad nepaliek garlaicīgi, jo mēs vienmēr apgūstam visdažādāko stilu dziesmas, gatavojam skaistus koncertus, piedalāmies konkursos un citos interesantos pasākumos, apceļojam ārzemes, vasarās pavadām laiku brīnišķīgās nometnēs, kurās ne tikai dziedam, bet arī dejojam, zīmējam un atpūšamies ar lieliskiem cilvēkiem. Īstie cilvēki, kas nonāk Tonikā, vienmēr kļūst par draugiem. Arī pati diriģente ir brīnišķīga draudzene, kas man liekas ļoti svarīgi. Es uz Toniku nekad neesmu gājusi tikai pienākuma pēc, bet tāpēc, ka zinu, ka labi pavadīšu laiku un gūšu daudz neaizmirstamu, lielisku emociju, turklāt attīstīšu savu balsi, dziedāšanas prasmes un zināšanas par mūziku. Tonika ir kaut kas, kas vienmēr paliks manā sirdī

Kristiāna Pelēkā:

Tonikā tu atrodi sevi. Piedzīvo dažādas emocijas. Sastop jaunus cilvēkus un, pats galvenais, jūties laimīgs un atceries katru piedzīvoto mirkli.

Ieva Immure :

Tonika dod iespēju brīvo laiku pārvērst kvalitatīvi aizpildītā laikā. Taču Tonika nav ne pulciņš, ne ārpusstundu pasākums, Tonika ir dzīvesveids! Tonikai interesē mūsu personības, mēs neesam svešinieki. Mūsu idejas tiek ņemtas vērā. Tonikā visi ir “uz Tu”- meitenes, dziesmas, dejas un trakas izdarības – Tonikā viss ir iespējams. Tas ir, kā mazs dārziņš, ko mēs paši kopjam, attīstām un pilnveidojam. Tonika ievelk sevī un nelaiž vaļā, aizraujot mani ar idejām, pasākumiem, mēģinājumiem un dziesmām, kas skan galvā mašīnā, dušā un virtuvē, gatavojot ēst.

Linda Riekstiņa:

Reiz vēlās pa dzīvi kāds mazs kamoliņš, pie kura tas pieripoja, tas šķetināja to pavedienu pa pavedienam. Un sirdī kaut kas aizķērās. Mūzika. Spēks. Sirsnība. Saticība. Jo tālāk ritināja to vaļā, jo vairāk mazo mezgliņu vēl varēja ieraudzīt. Neatlaidība. Tradīcijas. Kaislība. Mīlestība. Un vēl, un vēl, un vēl… Un dažiem – tiem īstajiem – šis pavediens ar visiem tā mezgliņiem ap sirsniņu apvijās, lai nekad nelaistu vaļā. Līdz bezgalībai. Tā es mīlu “Toniku”, šo mazo kamoliņu, kurš uzripos kaut stikla kalnā – pretī zvaigznēm. Jo kopā mēs varam!

Patiesā mīlestībā,
Linda

Ilze Neimane:

Tonika man ir vairāk kā koris, jo ar Toniku es esmu dalījusi pusi savas dzīves un mazliet vairāk. Tonika man dāvāja manu Andru, Tonika ir ir bijusi ar mani grūtos brīžos un arī man līdz šim vissvarīgākajā dienā – pāgājušogad’18. augustā. Tonika ir likusi man lepoties, sapņot, smieties, raudāt un reizēm dusmoties uz visu pārējo, ko dzīve dod. Tonika ir kā multifunkcionāls draugs/ ģimene, Tonika ir arī mans patvērums, mana dienasgrāmata, mana svētvieta, mana dziedinātava, mans spēkavots. Tonika ir vienkārši mana.