Latvijas kori sarosās!

Esam nolēmušas mazliet paeksperimentēt, pamainot ikdienišķo korista vidi un pieņemot jaunus izaicinājumus savā dzīvē, tāpēc nolēmām noorganizēt Latvijas koriem SADRAUDZĪBAS pasākumu. Tas notiks jau šajā pavasarī, 17.maijā, kad kopā aicināsim sanākt vismaz 20 Latvijas korus, lai kopā gan sacenstos, izklaidētos dažādos uzdevumos.
Galvenais pasākuma mērķis ir veidot Latvijas korus kā vienotu un draudzīgu sabiedrību, aicinot koru kultūrai Latvijā pievienoties arvien jaunus dziedātgribētājus, kā arī saliedēt esošos koristus.
Pasākumā “KORU SPĒLES- DZIESMOTAIS KAUSS” varēs piedalīties jebkurš koris no visas valsts. Ar pasākuma nolikumu/nosacījumiem vari iepazīties, rakstot uz e-pastu dziesmotaiskauss@gmail.com. (Pasākumā uz visu kori tiks noteikta dalības maksa, no kuras tiks segta telpu īre, materialu iegāde pasākuma sagatavošanai un norisei, kā arī grupas pakalpojumi).
Pasākums sastāvēs no divām daļām: sacensībām, kur kori pildīs dažādas disciplīnas, lai pelnītu punktus, kā arī otrā daļa- kārtīga pasākuma dalībnieku ballīte, kur ar mums kopā būs grupa “TONICK”.

Kopā dziedāsim, dejosim, sportosim un kārtīgi atpūtīsimies no ikdienas darba, kā arī, kas nav mazsvarīgi, noskaidrosim “Dziesmotā kausa” uzvarētājkori 2014.gadā, kas par disciplīnu izpildi būs ieguvis visvairāk punktu, saņemot arī “Dziesmotā kausa” ceļojošo kausu un citas balvas no atbalstītājiem!

Korus spēles facebook: https://www.facebook.com/Dziesmotaiskauss

Koru spēles twitter: https://twitter.com/Koru_speles

Pastāsti par šo pasākumu savam korim un ieplāno 17.maiju!
Seko informācijai, STARTS pieteikšanās maratonam jau pavisam drīz!

VAI TAVS KORIS IR GATAVS MESTIES NEZINĀMAJĀ?