Koncerts “Es sākšu ceļu no sevis”

Sākums… Pirms… Sevis apzināšanās… Izvēle… Ceļš no sevis, caur sevi, caur mūziku, kustību, mākslu uz izaugsmi – personisku, valstisku.

Gatavojoties Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadadienai, Rīgas skolēni ir sagatavojuši īpašu dāvanu – labāko Rīgas interešu izglītības kolektīvu koncertu „Es sākšu ceļu no sevis”.

17. aprīlī

Plkst. 18.00 Kongresu nama vestibilā muzicēs vokāli un vokāli instrumentālie ansambļi, būs apskatāma interešu izglītības audzēkņu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde„Kur saulīte rotājās”.

Plkst. 19.00 uz Kongresu nama lielās skatuves sāksies koncerts, kurā kopā ar bērniem un jauniešiem no Rīgas interešu izglītības koru, tautas deju, mūsdienu deju un teātru kolektīviem, muzicēs mūziķis Goran Gora, taustiņinstrumentālists un pedagogs Māris Vitkus, basģitārists Jānis Olekšs un grupas Astro’n’out bundzinieks Mārtiņš Miļevskis.

Arī mēs, kamerkoris “Tonika“, piedalīsimies šajā koncertā. Izdziedot dziesmas, mēs visi kopā mēģināsim atrast īsto ceļu uz pavasari.

Biļetes SIA “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās vai www.bilesuparadize.lv

Savukārt, 26. aprīlī

jau otro gadu tiek organizēts vērienīgs Rīgas bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvu pasākums „Svētīsim svētkus!”, kurā 2500 Rīgas dejotāji gan teritorijā pie VEF Kultūras pils, gan uz lielās skatuves, izdejos skaistākās Latviešu un citu tautu dejas.

Nāc un skaties, kā sadejos Rīgas bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvi!

Ieeja pasākumā bezmaksas.

Pasākumus rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar BJC „Rīgas Skolēnu pils” Rīgas Interešu Izglītības metodisko centru.