Kamerkoris “Tonika” un Goran Gora aicina uz Ziemassvētku koncertiem “Kaut ko klusiņām, klusiņām..”

Laikā, kad Latviju ieskaus sniega kupenas un miera sajūta sirdī, laikā, kad ģimene un draugi sanāks kopā, lai priecātos par dotajām un sapņotu par nākotnes iespējām, laikā, kad visapkārt skanēs baznīcu zvani un patiesi varēs sajust savējo tuvuma sajūtu, kamerkoris „Tonika” sadarbībā ar vairākiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem – Goran Goru, Zani Goiževsku, Līgu Riekstiņu, Mārtiņu Miļevski, Gunti Cimiņu, Uģi Krišjāni, Santu Kalniņu, Elzu Bleikšu un Laimu Ērkšķi- vienosies kopīgos koncertos, lai sagaidītu gada sirsnīgākos svētkus.

19.decembrī plkst. 19.00 klausītāji laipni gaidīti uz pirmo ”Kaut ko klusiņām, klusiņām” koncertu Sv. Jaunās Ģertrūdes Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, kā arī 23.decembrī, pašā pirmssvētku novakarē, plkst. 18.00 uz otro „Kaut ko klusiņām, klusiņām” koncertu Rīgas Lutera Evaņģēliski luteriskajā (Torņakalna) baznīcā. Koncerta norises vietas nepavisam nav izvēlētas nejauši – katra baznīca savā Daugavas krastā – lai ikvienam Rīgas un tās apkārtnes iedzīvotājam būtu iespēja atnākt un sajust patiesu Ziemassvētku burvības sajūtu.

Koncertos līdzās Ērika Ešenvalda kora mūzikai skanēs Goran Gora oriģinālskaņdarbi no topošā diska – „Iemidzināta dziesma”, „Putns” , Ezers”, „Mosties”, kā arī īpaši šim koncertam rakstīta dziesma „Tu guli manās rokās”. Dzirdēsiet arī Jāņa Lūsēna, Mārtiņa Freimaņa, Daces Geidmanes un Gunta Cimiņa kompozīcijas ar Ojāra Vācieša dzeju. Ojāra Vācieša dzeja arī iedvesmojusi koncerta kopējo koncepciju, tā pavadīs un iedvesmos koncerta klausītājus visa vakara garumā.

Koncerts spēs vienot kā tuvākas, tā tālākas sirdis, tāpēc iesakām to nelaist garām miera un svētku sajūtas meklētājiem, kā arī ikvienam, kurš vēlas aizmirst ikdienas steigu un mazliet ievilkt elpu – tā klusiņām, klusiņām.

 

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Biļešu cena Ls 3,00.

Skolēniem un pensionāriem Ls 1,00.

Bērniem līdz 7 gadiem – ieeja bez maksas

Papildus informācija www.kamerkoristonika.lv vai pa tālruni 29385336