Kamerkoris “Tonika” aicina uz Ziemassvētku koncertiem “Gods Dievam augstībā”

18. un 21. decembrī uz koncertiem “Gods Dievam augstībā” aicina kamerkoris “Tonika” un Daumants Kalniņš. Lielkoncerti tiek organizēti abos Daugavas krastos, lai ikviens Rīgas pilsētas iedzīvotājs rastu iespēju atnākt. 18. decembrī klausītāji tiek gaidīti uz Jauno Sv. Ģertrūdes baznīcu plkst. 19.00, savukārt 21. decembrī uz Rīgas Mārtiņa Ēv. Lut. baznīcu plkst. 18.00. Koncertos piedalīsies kamerkoris „Tonika”, Daumants Kalniņš, Māris Vitkus, Mārtiņš Miļevskis, Jānis Olekšs, Mārcis Vasiļevskis, Sniedze Kaņepe, Aivars Kalējs u.c. mūziķi. Koncertā izskanēs baroka mūzikas pērle  Antonio Vivaldi „Gloria”, pie ērģelēm Aivars Kalējs, kā arī pazīstamas Ziemassvētku melodijas, īpaši veidotās aranžijās kopā ar Daumantu Kalniņu, veidojot tiltu starp laikmetiem. Kopā radīsim ne tikai svētku sajūtu, bet arī brīnišķīgu atmosfēru un vēlmi smaidīt biežāk, jo pasaule ir tik maza “un, kur tu ej, tavs ceļš ir gaismas klāts”, kā teicis Imants Ziedonis.

Ziemassvētki ir cerību un gaišuma laiks. Laiks, kad pasaule uz brīdi apstājas, un cilvēki saprot, cik patiesībā tā ir maza.Koncerts tiks papildināts ar pašu dziedātāju un mūziķu rakstītiem stāstiem, kas tapuši, iedvesmojoties no Jura Rubeņa atziņām par pasauli, kurā dzīvojam un kādu to veidojam. Galvenais šajā pasaulē ir nebūt vienam, tieši tāpēc šos divus vakarus aicinam klausītājus būt kopā- kopā ar mūziku, smaidiem un patiesu svētku sajūtu- „Gods Dievam augstībā un cilvēkiem labs prāts”!

Biļetes „Biļešu paradīze” kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lv.

5 EUR- pieaugušiem, 2 EUR- skolēniem un pensionāriem, bērniem līdz 7.g.v. ieeja bez maksas.

Koncerti notiek ar “Rīgas domes” atbalstu. Paldies arī koncerta labajiem draugiem- ziedu bāzei “Zaļā bāze”, “JCDecaux”, biedrībai “Laidavas”, BJC “Rīgas Skolēnu pils”, Radio “Skonto”, žurnālam “IR” un “Advert media”.