Kamerkoris „TONIKA” aicina ieklausīties DABĀ

„..Kādu nakti pilsētā ienāca mežs..” reiz rakstījis Imants Ziedonis, taču šoreiz šo meža valdzinājumu un neprognozējamību saviem klausītājiem parādīs kamerkoris „TONIKA” koncertprogrammā „DA-BA”. Koncerta noskaņu palīdzēs radīt arī komponiste Ilze Arne, Mārtiņš Miļevskis, Elza Bleikša un Zane Goiževska. Koncertā varēs dzirdēt gan latviešu, gan ārzemju komponistu skaņdarbus un tam visam pa vidu `sasodīti apaļa pasaule`.
Koncerts notiks 17.aprīlī, dienā, kas dēvēta par zaļo ceturtdienu, un sāksies pavisam neierastā laikā- plkst. 21.18, jo ar DABU nekad neko nevar zināt. Šoreiz stāsts nebūs ierasts,jo šo stāstu nemaz nav iespējams veidot un paredzēt, jo DABU patiesi prognozēt vēl neviens nav iemācījies. Uz koncertu aicināts ikviens, kas vēlas vienas stundas laikā piedzīvot četrus gadalaikus dažādās pasaules malās un tūkstošiem dabas parādību vienuviet. Koncerta noskaņu veidos kā skatītāji, tā izpildītāji kopā, ne vien tāpēc, ka tiks apdziedāta un izrādīta DABAS burvība un daudzveidība, bet arī tāpēc, ka DABU katrs no mums var uztvert dažādi, un kā to šoreiz redzēsi un dzirdēsi Tu?
Arī koncerta vieta nepavisam nav izvēlēta nejauši-koka renovācijas centrs „Koka Rīga” Krāsotāju ielā 12. Tas ir nams, kas pavisam nesen tika pilnībā restaurēts. Klausītāji varēs apbrīnot ne tikai šīs ēkas unikalitāti un neierasto mājīgumu, bet arī patīkamo koka aromātu.
Iegriezīsim pavasari kopā!
Atceries! „DA-BA” 17.aprīlī plkst. 21.18 (ieeja no 20.30) „Koka Rīgā”!
Biļetes pie ieejas- 3 EUR, Skolēniem un pensionāriem- 1 EUR, Bērniem līdz 7 g.v.-Ieeja brīva!
Tiekamies DABĀ!