Februāra koncerts Tukumā

22. februārī „Tonika” ar savu ceturto cikla „Apex cordis” koncertu Tukuma Sv. Trīvienības baznīcā, piedalās Latvijas kordiriģentu asociācijas rīkotajā akcijā „Ar dziesmu palīdzēsim”

Koru kultūra un bagātīgais mantojums ir Latvijas vērtība un lepnums. Lai atbalstītu Latvijas kordiriģentus, kuri patlaban jau ir pensijā, Latvijas kordiriģentu asociācija sadarbībā ar Swedbank 22.februārī rīko unikālu Vislatvijas koru labdarības akciju – paredzēts, ka koncerti „Ar dziesmu palīdzēsim” izskanēs vienlaikus vairāk kā 60 Latvijas pilsētās un mazpilsētās.

Šajos koncertos piedalīsies tūkstošiem dziedātāju un, to apmeklējot bez maksas, ikviens koru kultūras cienītājs un atbalstītājs varēs brīvprātīgi ziedot pensionētu kordiriģentu atbalstam, jo, pateicoties tieši viņiem, par Latviju varam lepni teikt – esam zeme, kas dzied! Koncerti notiks Rīgā un Rīgas rajonā, Grobiņā, Aizkrauklē, Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Gulbenē, Jelgavā, Jēkabpils rajonā, Jūrmalā, Kuldīgā, Liepājā, Ogrē, Olainē, Preiļos, Rēzeknē, Rūjienā, Smiltenē, Siguldā, Talsu rajonā, Tukumā, Valmierā, Varakļānos, Alojā, Koknesē, Alūksnes rajonā un Limbažos.