Draudzības koncerts “PIETURA GADALAIKI”

Mūsu koris ir kā liela ģimene, tāpēc jo svarīgākas mums ģimenes vērtības, sadarbība gan lieliem, gan maziem. Šāda jauka sadarbība mums izveidojusies ar  deju studiju “Radošā deja mazajiem” un Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Mārdega” tautas deju kolektīvu, kuru vadītāja ir Laura Pavilone. Un Laura ir ne tikai mūsu kora bijusī dziedātāja, bet arī vasaras nometņu deju skolotāja. Tāpēc jau otro gadu veidojam kopīgu koncerta programmu, kas priecē mūsu draugu un pašu vecākus. Šogad koncerts “PIETURA GADALAIKI”, kas notika 28.februārī NVO namā ar gādīgu biedrības “LAIDAVAS” un Rīgas Skolēnu pils atbalstu.

Koncerts tika veidots kā stāsts par mūsu brīnišķīgo zemi, tās dabu, kurā var piedzīvot visus četrus gadalaikus. Piedzīvot tos kopā ar ģimenēm – mammām, tētiem, vecmāmiņām un vectētiņiem. Tajā skanēja Raimonda Paula, Ulda Stabulnieka, Renāra Kaupera iemīļotas dziesmas, kā arī katru gadalaiku raksturojošas dejas, kuras izdejoja pirmsskolas vecuma dejotāji. Koncerta mērķis popularizēt ģimenes vērtības, kā arī bērnu radošās izaugsmes iespējas.

Daudziem mazajiem dejotājiem šī bija pati pirmā reize, kad bija izdevība kāpt uz skatuves un lielas publikas priekšā demonstrēt apgūto. Tas iedvesmoja ne tikai pašus bērnus, bet arī vecākus, lai arī turpmāk bērnos audzētu mīlestību pret dziesmu un deju, kā arī mērķtiecīgi izkoptu šos talantus.

Īpašais paldies ģimenes uzņēmumam Gege.lv par tieši šim koncertam gatavotajām skaistajām dekorācijām.

Uz tikšanos nākamajos koncertos!