Dānija

Nu jau pavisam drīz – 24. aprīlī kamerkoris „Tonika” dosies starptautiskā kultūras apmaiņas programmā Dānijā un sniegs vairākus koncertus Dānijas skolās, brīvā laika centros, Øvehuset på Vallekilde augstskolā, kā baznīcās un sociālās aprūpes centros.

Šis projekts plānots ilgstošā laika posmā, kopš izveidojusies kamerkora „Tonika” cieša sadarbība ar Dānijas Kultūras institūtu un tā direktoru ir Simon Drewsen Holmberg. Institūta mērķis joprojām ir atbalstīt visa veida apmaiņas mākslas, kultūras un sabiedriskās dzīves jomās. Latvijas straujās attīstības rezultātā daudzas no aktivitātēm, kuras agrāk nodrošināja institūts, nu ir pārņēmušas Latvijas organizācijas un individuālās personas. Dānijas Kultūras institūta mērķis turpmāk ir vairāk iesaistīties tādos divpusējos projektos kā pieredzes apmaiņas braucieni, konferences un darbnīcas, kuros pastāv tieša kontakta un diskusiju iespēja starp abām iesaistītajām pusēm. Šī projekta sadarbības partneri Dānijā ir ODSHERRED KOMMUNE.

Kamerkoris „Tonika” braucienā prezentēs divas programmas – Rietumeiropas klasiskās mūzikas un latviešu tautas mūzikas programmu, kā arī programmu „Ceļojumi”, kurā skanēs pasaules tautu dziesmas un populāras melodijas.

Plašāka informācija par mūsu sadarbības partneri www.dki.lv.

Pielikumi